Chovatelská stanice Bostonků

Fenky

Fenky

ERIN BADY-RON    * 15.3.2006
 
Domů jsem si tuhle malou černobílou kuličku dovezla 13.5.2006 od chovatelky  Dagmar Vašické, která mi naprosto vyčerpávajícím způsobem a na profesionální úrovni vysvětlila jak se o malou Erin v novém domově postarat. 
                 Nicméně, naše Erinka si od prvního dne co si nakráčela k nám domů dělala všechno po svém a mi dospěláci jsme jen tiše přihlíželi. Jen tu a tam někdo zvedl hlas, mezi tím si ale Erinka stačila  poslušně sednout a kroutit hlavičkou a nechápala, že právě po ní se cosi chce..když ona je tak náramně poslušná ....a ty roztrhané boty ? to bylo přece v rámci boje a taky se trochu nudila, protože se jí nikdo nevěnoval...        
Opravdu mohu říci, že nejenom Erinka ale všeobecně Bostoni mají v sobě cosi, co "dostane" každého kdo je má alespoň chvíli ve své blízkosti.. Je to jejich bezproblémová povaha, jsou živí, snad nikdy neztrácí energii, tedy krom spánku. A když spí tak to ví taky všichni. Jejich chrápání je neuvěřitelné. Kdo ví, potvrdí. Jsou  přátelští, neagresivní, milují pohyb, procházky, jsou ideální pro boj ve vysoké trávě, výborně aportují a jsou skvělí na výcvik.
Bostoni a děti ? Tak to snad není lepšího psa než právě bostona. Je živou hračkou, a plyšákem zároveň, plní funkci  koníka když jedou Bárbinky na ples a pak hlídá aby vše probíhalo tak jak má..
Nemůžu najít žádné negativum, snad jen, když je trochu chlad jsou hnedle roztřepaní a zmrzlí .... ale to se vyřeší oblečkem, takže vážně oni prostě nemají chybu...     
   

 
A tím to nekončí :-)